KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14497402
nr 1449 7402
Anthony Klitz, Signerad, "Chester". Olja på duk, 61x50, yttermått inklusive ram: 73x62 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:01:53
150 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr